• Ladislav Kuklík

    Jitro II

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:28

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Hodiny

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:27

    suchá jehla, 30 x 19,2 cm, sign. PD V. Komárek, rám, č. 27/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Proměna

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:26

    barevná litografie, 2013, 25 x 21,5 cm, sign. PD Jelen 2013, A.T., žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Pastýř

    Položka č.: 146

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:25

    litografie, 1999, 35 x 21,2 cm, sign. PD Jelen 1999, č. 62/75, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Duha

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:24

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Nízko

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:22

    suchá jehla, 1993, 9,8 x 24,9 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 93, č. 9/35, papír při okrajích lehce ohmatán, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Petr Hampl

    V létě

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:21

    suchá jehla, 1973, 24,7 x 32,2 cm, sign. PD Hampl Petr 1973, č. 6/20, značeno v desce LD H, mírně zažloutlý papír, při okrajích nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Petr Hampl

    Pojďte si hrát

    Položka č.: 141

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:20

    suchá jehla, 1973, 24,7 x 29,9 cm, sign. PD Hampl 1973, č. 3/20, značeno v desce PD Hampl, papír zažloutlý, mimo tisk hnědé skvrnky, kraje ohnuté a ohmatané, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

  • Karel Demel

    Cesty II.

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:19

    lept, akvatinta, 2001, 33 x 49,5 cm, sign. PD Karel Demel 2001, č. 42/130, ruční papír Fabriano, mimo tisk červené škrábance, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Michal Burget

    (1970)

    Český sen

    Položka č.: 139

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:18

    suchá jehla, lept, 2005, 54 x 76,5 cm, sign. PD Burget 05, č. 16/20, ruční papír, při okrajích místy otrhaný papír, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Bolf

    (1971)

    Mimo čas

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:17

    litografie, 2018, 42 x 57 cm, sign. PD Josef Bolf 2018, č. 16/190, polito, restaurováno, na papíře viditelné skvrny

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Mozart a Praha

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:16

    litografie, 1991, 31,5 x 28,6 cm, sign. Du K. Beneš 91, č. 39/200, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Milan Bauer

    Jockey

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:15

    lept, akvatinta, 33,5 x 24,6 cm, sign. DU M. Bauer, č. 30/100, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

  • Markéta Baňková

    (1969)

    Rozsudek

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:14

    suchá jehla, 1992, 24,9 x 31 cm, sign. PD Markéta Baňková 1992, č. 1/20, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Markéta Baňková

    (1969)

    Hniloba

    Položka č.: 134

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:13

    lept, akvatinta, 1991, 21,8 x 26,5 cm, sign. PD Markéta Baňková 1991, č. 11/25, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Kamil Lhoták

    Strojní krajina I.

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:12

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Lampa

    Položka č.: 132

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:11

    lept, 1947, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD Jan Smetana 1947, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Kamil Lhoták

    PF 85 Tom Svoboda

    Položka č.: 131

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:10

    litografie, 1984, 11 x 8 cm, sign. LD K. Lhoták, pasparta, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    PF 1988 Tomáš Svoboda

    Položka č.: 130

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:09

    litografie, 1987, 8,7 x 13 cm, monogramováno PD K.L., pasparta, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    PF 86 Tom Svoboda

    Položka č.: 129

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:08

    litografie, 1985, 12,6 x 8,7 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Kamil Lhoták

    Koník

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:07

    litografie, 1979, 6,8 x 11,4 cm, sign. PD Kamil Lhoták 80, papírová pasparta, PF 1981, PH Tom Svoboda, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Vincent Hložník

    (1919-1997)

    Návštěva

    Položka č.: 127

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:06

    lept, suchá jehla, 1983-84, 50 x 63,5 cm, sign. PD V. Hložník 1983 - 84, rám, č. 1/10, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely a J. Nováka na UMPRUM v Praze, člen Skupiny výtvarných umelcov 29. augusta, SVU Mánes, Spolku umelcov a priateĺov grafiky, podílel se na vzniku Cl…

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Hnízdo

    Položka č.: 126

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:05

    akvatinta, 1963, 13 x 18,2 cm, sign. PD Čepelák 1963, č. 9/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

  • Oldřich Hamera

    (1943-2021)

    Položka č.: 125

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:04

    monotyp, 1995, 5 x 8,3 cm, sign. PD Old. Hamera 95, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Oldřich Hamera

    (1943-2021)

    Brouk

    Položka č.: 124

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:03

    lept, 1995, 4,7 x 4,7 cm, sign. DU Old. Hamera 95, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Jan Rapin

    Kráska s veteránem

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:02

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. DU Jan Rapin, rám, na zadní straně popsáno autorem , Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kepky na Akademickém gymnáziu v Praze, poté soukromé studium u P. Hany, zakladatel Nadace českého výtvarného umění

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • Jan Rapin

    Nelehká volba

    Položka č.: 122

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:01

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jan Rapin

    Hráč

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:00

    olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. LD Jan Rapin, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kepky na Akademickém gymnáziu v Praze, poté soukromé studium u P. Hany, zakladatel Nadace českého výtvarného umění

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

  • Jan Rapin

    Zátiší s dýmkami a krásnými kartami

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:59

    olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. DU Jan Rapin, rám, na zadní straně popsáno autorem , Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kepky na Akademickém gymnáziu v Praze, poté soukromé studium u P. Hany, zakladatel Nadace českého výtvarného umění

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Michal Singer

    Věřím v Řím

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 37.500 CZK (1.563 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:58

    koláž, kresba perem a barevnou tuší, ruční papír, 2021-22, 56,5 x 76 cm, sign. PN Sígr 2021, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 37.500 CZK (1.563 €)