Vánoční aukce (189. Aukce) - online část

část vánoční aukce, která bude dražena pouze online. Položky budou ukončovány dle data a času u nich uvedených.

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Pod Troskami

    Položka č.: 468

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:00

    litografie, 35 x 38 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Gennadij Alexandrov

    Kočka

    Položka č.: 469

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:01

    suchá jehla, mezzotinta, 2021, 25 x 40 cm, sign. PD Alexandrov 2021, č. 5/6 2. stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Gennadij Alexandrov

    Oko

    Položka č.: 470

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:02

    mezzotinta, 2021, 21,9 x 37,2 cm, sign. PD Alexandrov 2021, č. 1/2 3. stav, Antikvariát Dlážděná

  • Jaroslav Balzar

    (1884-1945)

    Tanec ženy a muže

    Položka č.: 471

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:03

    bromostříbrná fotografie, 20,8 x 14,9 cm, značeno PD Balzar Praha, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Anton Balzer

    (1771-1807)

    Akrobati

    Položka č.: 472

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:04

    akvatinta, lept, poč. 19. století, 32 x 21,5 cm, značeno DU: Anton Balzer fec, DU text: Herr und Madam de Bach gewesene Mafson, ohmataný papír, při levém dolním a levém horním okraji natrženo, pravý dolní roh ohnutý, antiqari.at Radhošťská

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Léda

    Položka č.: 473

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:05

    kynotypie, 2020, 63,5 x 45,8 cm, sign. PD Tade 20, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Gustav Bauer

    (1874-1933)

    Roubenka u rybníčka

    Položka č.: 474

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:06

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Milan Bauer

    Hrací skřínka

    Položka č.: 475

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:07

    lept, 1983, 22 x 18,8 cm, sign. PD Bauer 83, č. 20/60, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

  • Bauer

    Praha hudební

    Položka č.: 476

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:08

    dřevoryt, 1983, 32,5 x 19,4 cm, sign. DU Bauer 83, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bauer

    Položka č.: 477

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:09

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ivan Beneš

    (1927)

    Podzimní Čertovka

    Položka č.: 478

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:10

    olej, sololit, 33 x 28,5 cm, PD Beneš, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Karel Beneš

    Dívky v krojích

    Položka č.: 479

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:11

    litografie, 11,6 x 17,9 cm, sign. UD Beneš, č. 33/200, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaro Beran

    (1892-1962)

    Dívky

    Položka č.: 480

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:12

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Blažek

    (1904-2000)

    Portrét muže

    Položka č.: 481

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:13

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Hudební skladatel Vítězslav Novák

    Položka č.: 482

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:14

    litografie, 1908, 34,2 x 23,7 cm, sign. LD J T Blažek , č. 7/50, vzadu razítko Ministerstva kultury s popisem a nalepen štítek ZŠ Běchovická, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Muž a žena

    Položka č.: 485

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:17

    serigrafie, 1989, 8,4 x 26,4 cm, sign. PD aBorn, dobrý stav, napsánno PF 89, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Muzikant

    Položka č.: 486

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:18

    serigrafie, 15,3 x 10 cm, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Zvířata na baru

    Položka č.: 487

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:19

    serigrafie, 10,6 x 20,9 cm, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Borovička

    Vesnička II

    Položka č.: 488

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:20

    akvarel, papír, 13 x 18,5 cm, sign. PD Borovička, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Borovička

    Rotunda na Vyšehradě

    Položka č.: 489

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:21

    olej, karton, 19,5 x 14 cm, sign. PD Borovička, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Olomouc

    Položka č.: 490

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:22

    kamenorytina, 31,5 x 42,5 cm, sign. PD C. Bouda, rám, mírně vybledlé barvy, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Cyril Bouda

    Nakládání lodi

    Položka č.: 491

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:23

    lept, 25 x 31 cm, sign. PD Cyril Bouda, rám, značeno v desce LD C. Bouda, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 492

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:24

    lept, 25,5 x 18,5 cm, sign. PD Bouda, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

  • Ladislav Branč

    (1927)

    Dona Anna

    Položka č.: 493

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:25

    tuš, akvarel, papír, 1994, 40,8 x 30 cm, sign. PD Ladislav Branč 94, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Rozárka I.?

    Položka č.: 494

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:26

    lept, 1989, 21,2 x 16 cm, sign. PD A. Brunovský, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Květinové zátiší

    Položka č.: 496

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:28

    tempera, tuš, papír, 1979, 43,5 x 33,7 cm, sign. LD V. Bubeníček 79, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka před branami

    Položka č.: 497

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:29

    litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 19/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s květinami hnědo zelená

    Položka č.: 498

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:30

    litografie, 1986, 41,7 x 30,8 cm, sign. PD Z. Burgetová 86 , 36/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Květina

    Položka č.: 499

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:31

    litografie, 1994, 22,8 x 15,8 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, č. 64/200, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Čadek

    (1898-?)

    Horská krajina

    Položka č.: 500

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:32

    olej, plátno, 49 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, malba zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)