• Josef Váchal

    (1884-1969)

    Vigilie o hodině hrůzy, blahořečení a modlitba za psa 2

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 18:14

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Položka č.: 194

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 18:13

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Exlibris Ing. Eva Eug. Klicmanová

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 18:12

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Konůpek

    Novoročenka JUDr. Kamila Reslera

    Položka č.: 192

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 18:11

    lept, 1936, 13,1 x 9,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Konůpek

    Malíř

    Položka č.: 191

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 18:10

    lept, 9,5 x 7 cm, sign. PD Konůpek, rám, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Les

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 18:09

    litografie, 31 x 23,5 cm, sign. PD F. Kobliha, rám, č. 6/15, v dolní části na papíře několik skvrnek, papír zažloutlý, rám mírně otlučený, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Arnošt Hofbauer

    (1869-1944)

    Středomořské pobřeží

    Položka č.: 189

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 18:08

    litografie, 35,2 x 41,7 cm, sign. PD A Hofbauer, na zadní straně značeno razítkem Doc. Dr. Karel Wachsmann , ohlý pravý dolní roh, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, M. Pirnera a F. Ženíška na AVU a VŠUP v Praze, zakládající člen SVU Mánes

  • Konstantin Bušek

    (1861-1938)

    Svatý Václave, oroduj za nás!

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 18:07

    litografie, akvarel, 46 x 28 cm, sign. LU Konst. Bušek, Antikvariát Dlážděná, vyučil se v dílně svého otce řezbáře Petra Buška (1824-1894)

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Ilustrace k Torsu naděje

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 18:06

    lept, akvatinta, 1946, 19,8 x 15,4 cm, sign. PD Emil Filla, ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Hérakles vítěz

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 18:05

    lept, 1937, 40 x 31,7 cm, sign. PD Emil Filla 37, rám, č. 141/306, prémie SVU Mánes ; tvorba Emila Filly patří k pilířům české moderní malby 20. století a je především spjata s vlnou kubismu v českém malířství. Filla byl absolventem pražské Akademie výtvarného umění a spolu s B. Feiglem, B. Kubištou…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Knihy Helceletovy

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 18:04

    litografie, 1918, 12 x 7 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Knihy Helceletovy

    Položka č.: 184

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 18:03

    litografie, 9,5 x 5,2 cm, rám, při horním okraji poškozený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Kamila Ženatá

    Kameny

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 18:02

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Kamila Ženatá

    Slunce

    Položka č.: 182

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 18:01

    akvatinta, 1991, 32 x 42 cm, sign. PD Kamila Ženatá 91, č. 34/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

  • Zoja Villalobos-Popović

    (1948-2003)

    Oprýskaná zeď

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 18:00

    litografie, 1995, 58,5 x 78 cm, sign. PD Zoja Villalobos-Popović 1995, č. 8/11, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Dana Puchnarová

    Mandala jara

    Položka č.: 180

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:59

    litografie, pauzovací papír, 1997, 53,5 x 42 cm, sign. PD Puchnarová 97, č. 9/10, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

  • Zdeněk Mézl

    19.století

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:58

    dřevoryt, 22,6 x 15,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, č. 15/40, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Silvie Luběnová

    Letiště

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:57

    litografie, papír, 2001, 15,5 x 38 cm, sign. PD SL. 2001, č. 7/15

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Peter Kollár

    Duchem pryč

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:56

    barevný linoryt, papír, 2021, 16,3 x 26,5 cm, sign. PD monogram, č. 7/30, z cyklu Oddělená skutečnost, získal Hlavní cenu v kategorii Malý formát na Grafice roku 2021

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Zdeněk Kindl

    Ozvěna

    Položka č.: 176

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:55

    monotyp, 1999, 52 x 40 cm, sign. PD Kindl 97, č. 1/1, Antikvariát Ostrovní

  • Zdeněk Kindl

    Kompozice k přemýšlení

    Položka č.: 175

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:54

    monotyp, 1997, 52 x 40 cm, sign. PD Kindl 97, č. 1/1, Antikvariát Ostrovní

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:52

    litografie, 1993, 42 x 59 cm, sign. PD I. Komárek, č. 11/80, PD inkoustové razítko 27, února 1993, mimo tisk drobné šmouhy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Jiří David

    Střecha

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:51

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Tanečnice

    Položka č.: 171

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:50

  • Ivana Lomová

    Kravaty

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:49

    litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Ivana Lomová, č. 27/63, antiqari.at Radhošťská, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Ivana Lomová

    Gomera

    Položka č.: 169

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:48

    litografie, 2018, 32,5 x 47 cm, sign. PD ivana lomová 2018, č. 7/100, antiqari.at Radhošťská, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Léda s labutí IV.

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:47

    litografie, 2001, 22,5 x 18 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám , e.a., DU věnování , antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Rosa

    Položka č.: 167

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:46

    litografie, 17,5 x 25 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 133/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Kozoroh

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:45

    litografie, 10,4 x 8,8 cm, sign. DU Vladimír Suchánek, pasparta, č. 79/100, páska pasparty zašlá a u horního okraje se mírně odlepuje, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy o…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Váhy

    Položka č.: 165

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:44

    litografie, 10,4 x 8,8 cm, sign. DU Vladimír Suchánek , pasparta, č. 79/100, páska pasparty zašlá a u dolního okraje se mírně odlepuje, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy …

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)