Moře, lodě, exotika

Nabízená díla pochází z provenience AS Vltavín, antikvariátu Radhošťská a antikvariátu Dlážděná

  • V. Alnkov

    Mořské útesy

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:02

    olej, plátno, 16,5 x 42,2 cm, sign. LD V. Alnkov, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Na pláži

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:04

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Přímořská krajina

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:06

    tempera, papír, 31 x 43 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 11, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Zelenofialová plachetnice

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:08

    mastný pastel, papír, 40 x 29 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 44, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Malá plachetnice

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:10

    tuš, mastný pastel, papír, 17,4 x 24 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 98, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Loď na moři

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:12

    fix, papír, 1961, 10,5 x 14,1 cm, sign. PD Albich 61, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Nákladní přístav

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:14

    olej, sololit, 1972, 40 x 75,5 cm, sign. PD V. Junek 72, rám, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 102, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Plachetnice na zeleném moři

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:16

    mastný pastel, papír, 47,5 x 31 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 12, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Borovička

    Kréta

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:18

    pastel, papír, 2015, 20,9 x 28,9 cm, sign. LD Borovička, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Borovička

    Rhodos

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:20

    akvarel, papír, 2015, 20,8 x 28,4 cm, sign. LD Borovička, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Oberthor

    Maják - Litva

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:22

    litografie, 1969, 45 x 18 cm, sign. DU K. Oberthor , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

    Z Itálie

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:24

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Prosluněná kolonáda

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:26

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Ve Středomoří

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:28

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Ve Středomoří

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:30

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    V Benátkách

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:32

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Na pláži

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:34

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Kanál v Benátkách

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:36

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Město ve Středomoří

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:38

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Plachetnice

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:40

    dřevo, plast, 44,5 x 28 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Rozbouřené moře

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:42

    olej, překližka, 70 x 100 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Námořník

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:44

    tuš, papír, 1977, 31,5 x 20 cm, sign. LD Olga Čechová 77, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lodě na pobřeží

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:46

    olej, papír, 10,4 x 17,8 cm, sign. LD J. Dlabal, v levém horním rohu malba odřená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Platamón (Řecko)

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:48

    akvarel, tuš, papír, 1979, 21 x 29,7 cm, sign. PD Albich 79 a na zadní straně Albich 79, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie český…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Na břehu

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:50

    akvarel, papír, 1953, 35,2 x 46,3 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Miloslav V. Koutecký

    (1910-1983)

    Muž s melouny

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:52

  • Karel Toman

    (1888-?)

    Moře

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:54

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Jiří Ptáček

    Moře I.

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:56

    kombinovaná technika, 1987, 83 x 57,5 cm, papírová pasparta na několika místech z drobnými flíčky a ohmataná, rohy ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice na moři

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:58

    olej, papír, 15 x 20,5 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Houdek

    Loďka

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:00

    olej, karton, 30,5 x 39,5 cm, sign. LD Houdek, rám, malba při okrajích mírně odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)