Ženy umělkyně

Mimořádná aukce s datem ukončení 29.9.2022. V případě prohlédnutí položek nás kontaktujte na e-mailu nabrezi@galerie-vltavin.cz.

  • Kristýna Nejedlá Bujárková

    (1998)

    Deštivé ráno

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2022 15:39

    monotyp, papír, 2021, 29,5 x 19,8 cm, sign. PD Kristýna Nejedlá Bujárková

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Kristýna Nejedlá Bujárková

    (1998)

    Pro tebe

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2022 15:40

    monotyp, papír, 2021, 30 x 20 cm, sign. PD Kristýna Nejedlá Bujárková

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Silvie Luběnová

    Na meče

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2022 15:41

    litografie, papír, 2002, 42,5 x 60,5 cm, sign. PD SL 2002, č. 7/12

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

  • Ivana Lomová

    Narozeniny

    Položka č.: 104

    Plánované ukončení: 29. 09. 2022 15:43

    litografie, papír, 1997, 33,5 x 29,5 cm, sign. PD Ivana Lomová 1997, č. 17/45, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar

  • Jana Procházková

    Celebration

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2022 15:44

    akvarel, papír, 2022, 39 x 53 cm, sign. PD Jana Pro 2022

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)