• Alois Nožička

    Originál na plátně

    Položka č.: 498

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (300 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:49

    fotografie, 1987, 29,7 x 20,5 cm, sign. vzadu Nožička 1987, rám, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 7.200 CZK (300 €)

  • Alois Nožička

    U pramene

    Položka č.: 497

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:48

    digitální fotografie, 2003, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2003, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Alois Nožička

    Pohled na most

    Položka č.: 496

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:47

  • Ivan Novosad

    Major

    Položka č.: 495

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:46

    akryl, deska, 2007, 26 x 26 cm, sign. vzadu I. Novosad, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Ivan Novosad

    Tribunál

    Položka č.: 494

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:45

    akryl, deska, 2008, 30 x 55 cm, sign. vzadu I. Novosad, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

  • Vladimír Novák

    Položka č.: 493

    Vyvolávací cena: 20.500 CZK (855 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:44

    olej, plátno, 1995, 35 x 25 cm, sign. vzadu V. Novák 95, rám, vzadu věnování Kamilu Bahbouchovi 9. 9. 1995, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 20.500 CZK (855 €)

  • Vladimír Novák

    Položka č.: 492

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:43

    olej, plátno, 1976, 71,5 x 61 cm, sign. vzadu V. Novák, rám, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Položka č.: 491

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:42

    olej, karton, 68 x 45,5 cm, rám, 2 kusy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Chlapec se džbánkem

    Položka č.: 490

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:41

    olej, plátno, 29 x 22 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Pohled na Malou Stranu

    Položka č.: 489

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:40

    tempera, karton, 71 x 92 cm, Antikvariát Dlážděná

    Karlův most

    Položka č.: 488

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:39

    suchá jehla, 19,5 x 27 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Abstrakce II

    Položka č.: 487

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:38

    kresba pastel, 1931, 44 x 29 cm, sign. DU Mueriony, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Abstrakce I

    Položka č.: 486

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:37

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Pocta Václavu Hollarovi

    Položka č.: 485

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:36

    litografie, 2007, 64 x 27 cm, sign. PD, rám, č. 2/10, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Pocta Václavu Hollarovi

    Položka č.: 484

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:35

    litografie, 2007, 64 x 27 cm, sign. PD , rám, č. 2/10, Antikvariát Dlážděná

    Zasněžená krajina

    Položka č.: 483

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:34

    dřevoryt, 28,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Ewa Nemoudry

    En premiere ligne

    Položka č.: 481

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:32

    litografie, 38 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 68/80, levý okraj zašpiněný

  • Ewa Nemoudry

    Kuk

    Položka č.: 480

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:31

    litografie, 43 x 54,5 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 75/80

  • Barbora Němcová

    (1972)

    Planeta Mars

    Položka č.: 479

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:30

    serigrafie, 2023, 45 x 56 cm, sign. PD Barbor B. Němcová 2023, č. 53/72

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Orání

    Položka č.: 478

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:29

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Sluneční paprsek nad Národním divadlem

    Položka č.: 477

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:28

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Nokturno

    Položka č.: 476

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:27

    litografie, 2018, 48,5 x 38 cm, sign. PD Lukáš Miffek 2018, č. 59/60, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

  • Micl

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    Položka č.: 475

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:26

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Mlýn

    Položka č.: 474

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:25

  • Václav Menčík

    (1926)

    Soldateska

    Položka č.: 473

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:24

    serigrafie, 1962, 59,5 x 48 cm, sign. PD V. Menčík 1962, 41518, na zadní straně štítek s popisem a autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly, J. Nováka, člen JVU a zakládající člen výtvrarné skupiny Trasa 54, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Kaple mořských poutníků

    Položka č.: 472

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:23

    dvoubarevné litografie, 1988, 32 x 42,5 cm, sign. PD Luňák 88, č. 4/60

  • Ivana Lomová

    Gomera

    Položka č.: 471

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:22

    originální litografie, 2018, 32,2 x 46,9 cm, sign. PD Ivana Lomová 2018, rám, č. 11/100, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)

  • Jiří Lindovský

    Položka č.: 470

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:21

    serigrafie, 2010, 70 x 50 cm, sign. PD J. Lindovský 2010, č. 82/100, žák prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Josef Liesler

    Vltava

    Položka č.: 469

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:20

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Coo cabura

    Položka č.: 468

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:19

    linoryt, 1996, 14 x 15,5 cm, sign. PD Laštůvková 1996, č. 5/6

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)