• František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Portrét dívky v šátku

    Položka č.: 184481

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:58

    litografie, 32 x 21,5 cm, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • neurčený autor

    Kompozice

    Položka č.: 282519

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:59

    reliéfní tisk, 1983, 14, 5 X 14, 5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Setkání

    Položka č.: 282518

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:00

    dřevoryt, 31 x 28,7 cm, monogr. v tisku PD RY, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    S kozlem

    Položka č.: 282517

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:01

    dřevoryt, 32 x 28 cm, monogr. v tisku PD RY, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pod stromem

    Položka č.: 249391

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:04

    heliogravura, 23,4 x 21,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    S kohoutem a květinou

    Položka č.: 282521

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:05

    psaligrafie, 40 x 31 cm, mírně zašpiněný podklad, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    S pávem a píšťalou

    Položka č.: 282520

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:06

    psaligrafie, 40 x 31 cm, mírně zašpiněný podklad, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rybáři

    Položka č.: 274415

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:07

    litografie, 37 x 32 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Jízda kočárem

    Položka č.: 261283

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:08

    litografie, 36,2 x 29,3 cm, sign. DU K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook