• Jaroslav Šimůnek

    (1872-1939)

    Udolí z městečka

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:00

    olej, lepenka, 1929, 50 x 70 cm, sign. PD Jar. Šimůnek 1929, lehce odřené okraje

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Náměstí v Rakovníku

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:01

    rytina z kovu, 24 x 33,5 cm, značeno PD , rám

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajinka

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:02

    olej, plátno, 53,5 x 65 cm, sign. PD, rám, místy odpadlá malba

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Kohout

    Žně u Sedlčan

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:03

    olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. PD R. Kohout, rám, malba není upevněna k rámu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Rodný dům Antala Staška / Stanov

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:04

    lept, 34 x 44 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 19, rám, prasklé sklo, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Stašek

    Senoseč

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:05

    tisk, plátno, 43 x 50 cm, sign, PD A. Stašek , rám

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina v zimě

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:06

    olej, papír, 33 x 43 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Pavlík

    (1901-1966)

    Karafiáty

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:07

    olej, překližka, 57 x 34,5 cm, sign. PD LN V. Pavlík, rám, žák prof. J. Drahoňovského, J. Mařatky, J. Bendy, a V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, poté O. Španiela na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Hospodářský vývoj

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:08

    olej, překližka překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, popraskáno, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Antušek

    (1900-1968)

    Můstek na vsi

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:09

    olej, lepenka, 53 x 68 cm, sign. PD Vlad. Antušek, rám, studium na UPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Stein

    (1888-?)

    Žně

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:10

    olej, plátno, 1931, 80 x 97 cm, sign. PD V. Stein, rám, mlaba místy sedřená

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zlaté kapky

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:11

    lept, 69 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 2/10

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Hospodářský vývoj

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:12

    olej, překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Hospodářský vývoj

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:13

    olej, dřevo, 1936, 54 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1936, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena s děckem

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:14

    olej, plátno, 42 x 52 cm, rám, zkrakelováno

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Simichen

    Krajina s vrchem

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:15

    olej, papír, 1934, 24 x 29,5 cm, sign. PD F. Simichen 1934, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav (Viktor) Hohaus

    (1889-1981)

    Moravská chalupa

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:16

    olej, plátno, 59 x 68 cm, sign. LD V. Hohaus 20, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdinand Tásler

    (1919-1996)

    Zimni krajina

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:17

    olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD F. Tásler, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Háj

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:18

    pastel, papír, 38 x 50 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Vavřina

    (1879-1935)

    Tůň

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:19

    olej, lepenka, 48,5 x 34 cm, sign. PD Vavřina, rám, studoval na Uměleckoprůmyslové škole a AVU v Praze v krajinářské speciálce R. Ottenfelda

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šmíd

    Řeka

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:20

    olej, lepenka, 30,5 x 48 cm, sign. PD Šmíd, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Gareis

    (1837-1922)

    Turnov

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:21

    olej, plátno, lepenka, 17,5 x 27 cm, rám

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajinka

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:22

    olej, lepenka, 21 x 31 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Stein

    (1888-?)

    Hradčany

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:23

    olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. PD V. Stein, rám, místy drobné dirky v plátně

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Horské chaty

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:24

    litografie, 17 x 22 cm, sign. PD, rám, č. 31/100

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Zatloukal

    Hodslavice

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:25

    olej, plátno, 73 x 90 cm, sign. PD J. Zatloukal, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Pavlík

    (1905-1991)

    Krajina

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:26

    olej, plátno, 1938, 68 x 98 cm, sign. PD B. Pavlík 38, rám, protrženo, soukromý žák M. Švabinského a O. Bubeníčka

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Hála

    (1890-1959)

    Žně

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:27

    olej, rám, 110 x 150,5 cm, sign. LD Jan Hála 1938, rám, rám není upěvněn k obrazu

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • MH

    Jaro

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:28

    tapiserie, 156 x 127,5 cm, DU značeno MH, rám

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Most v Oseckém údolí

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:29

    olej, plátno, 1904, 63 x 86 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook