• Martin Velíšek

    (1963)

    Ježíšek Fritz

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:00

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, rám, č. 13/60, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Borec v Litokrajině 2

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:01

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, ram, 22/30, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Píseň pro Zuzanu

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:02

    tužka, akryl, papír, 1999, 54,5 x 40,5 cm, sign. DU Martin Velíšek 1999, rám, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Selfie

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:03

    fixy, tužka, pastelky, papír, 2006, 30 x 41 cm, sign. DU Martin Velíšek 2006, rám, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Ubytovna

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:04

    tužka, papír, 1993, 44,5 x 61 cm, sign. PU Martin Velíšek 1993, rám, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Studie myslivce

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:05

    kresba tužkou, 2023, 29 x 20,2 cm, DU MVelíšek 7.3.2023, rám, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Studie potapěče

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:06

    kresba tužkou, 2023, 29 x 20,2 cm, DU MVelíšek 2023, rám, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Žlutá ponorka

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:07

    litografie, 2018, 37,4 x 49 cm, sign. DU MartinVelíšek 2018, č. 63/90, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Pohlednice Šťastné a veselé

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:08

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Samuel Beckett: Nepojmenovatelný

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:09

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Martin Fendrych: Samcologie

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:10

    kniha, 2003, 21 x 15,5 cm, sign. Martin Velíšek 2023, 463 s., ISBN 80-86631-06-0, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Martin Velíšek katalog

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:11

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Album Profese

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:12

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Plakát Bezstarostná jízda

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:13

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Plakát Vystřelené oko

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:14

    plakát, 2023, 59,5 x 42,5 cm, sign. LD Martin Velíšek 2023, č. 8/10, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Banner Album Profese

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:15

    banner, 2023, 200 x 90 cm, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Úřednice

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:16

    pětibarevná litografie, 2023, 28 x 23 cm, sign. DU Martin Velíšek 2023, č. P/V, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Muzikant

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:17

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Řezník

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:18

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Myslivec s krokodílem

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:19

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Šenkýřka

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:20

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Potapěč

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:21

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Borec v Litokrajině 1

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:22

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, ram, č. 29/30, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Miroslav Rada

    (1926-2017)

    Tanec s Pierotem

    Položka č.: 519

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 12:10

    akvarel, kvaš, pryskyřice, sololit, 2003, 41 x 52 cm, sign. PD Miroslav Rada, rám

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)

  • Vojtěch Rejl

    (1985)

    iMadona

    Položka č.: 521

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 12:12

    digitální tisk, 2020, 27 x 27 cm, sign. PD Vojta Rejl 2020, kliprám, č. 15/30, Ze série autorových démonicky barevných grafických listů s portréty temně veselých mytologických, popkulturních, či jinak vyfantazírovaných bytostí. Každá má osobnost, každá má svůj specifický charakter. Digitální tisky p…

  • Ladislav Rektoris

    (1929-2006)

    V rákosí

    Položka č.: 522

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 12:13

    serigrafie, 1982, 22,5 x 43,5 cm, sign. PD L. Rektoris, pasparta, mírně zažloutlý a zvlněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Teodor Rotrekl

    (1923-2004)

    Chrám Matky Boží před Týnem

    Položka č.: 523

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 12:14

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Šílenec

    Položka č.: 520

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Teodor Rotrekl

    (1923-2004)

    Pražský hrad

    Položka č.: 524

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 12:15

    litografie, 1968, 25 x 13,5 cm, sign. PD Rotrekl, rám, č. 121/150, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen Uměleckě besedy, spoluzakladatel skupiny Radar

  • Arnošt Sekanina

    Dívka v zelených šatech

    Položka č.: 525

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 12:16

    tempera, karton, 1982, 70 x 50 cm, sign. PD Sekanina 82, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)