Výtvarné umění (208. aukce) - online část

část 208. aukce, která bude dražena pouze online. Položky budou ukončovány dle data a času u nich uvedených. Díla je možné připravit na ukázku po předchozí domluvě.

  • Alena Antonová

    Akt s psíkem

    Položka č.: 389

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:00

    lept, 2006, 15 x 20,8 cm, sign. PD A. Antonová, č. 11/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ivana Bachová

    (1995)

    Struktura vody

    Položka č.: 390

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:01

    olej, plátno, 2021, 35 x 40 cm, sign. PD Bachová 2021

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Michal Bednář

    (1975)

    Rostlina

    Položka č.: 391

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:02

    litografie, 61,5 x 48,5 cm, sign. vzadu Michal Bednář, pravý okraj papíru ušpiněn, natržený okraj

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Zdeňka Benešová

    Zámek

    Položka č.: 392

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:03

    fixy, pauzovací papír, 59 x 83 cm

    Aktuální cena: 4.700 CZK (196 €)

  • Zdeňka Benešová

    Dítě

    Položka č.: 393

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:04

  • Daniela Benešová

    Kompozice I

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:05

    litografie, 1992, 54 x 43 cm, sign. DU Daniela Benešová 92, rám, č. 27/70, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Daniela Benešová

    Město

    Položka č.: 395

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:06

    litografie, 1991, 53,5 x 40 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, rám, č. 63/90, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

  • Daniela Benešová

    Kompozice II

    Položka č.: 396

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:07

    litografie, 1990, 59,5 x 43 cm, sign. DU Daniela Benešová 90, rám, č. 75/100, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

  • Jan Beran

    (1913-2003)

    Krajina XXVII

    Položka č.: 397

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:08

    olej, překližka, 1993, 60,8 x 91,5 cm, sign. PD J. Beran 93, rám, vzadu přípis autora Landscape XV, olej na překližce, člen skupiny VOX, Svazu českých fotografů a KFA města Brna

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

  • Václav Bláha

    Dvojice

    Položka č.: 398

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:09

    litografie, 2009, 26,5 x 38 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 3/100, lehce ohnutý pravý dolní roh

  • Václav Bláha

    Vzkazy

    Položka č.: 399

    Vyvolávací cena: 41.500 CZK (1.730 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:10

    akryl, lepenka, překližka, 74,5 x 105 cm, Václav Bláha ukončil v roce 1974 Akademii výtvarných umění v Praze, kde studoval v ateliéru monumentální malby pod vedením prof. Arnošta Paderlíka. Od počátku své tvorby se věnoval především figurální malbě, od které se přirozeně přesunul k abstraktnějším ko…

    Aktuální cena: 41.500 CZK (1.730 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922-2021)

    Znak 5

    Položka č.: 400

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:11

    kolorovaný lept, 2005, 18 x 13 cm, sign. DU V. Bláha, č. 2/5

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922-2021)

    Kmen

    Položka č.: 401

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:12

    lept, 2005, 18 x 13 cm, sign. DU V. Bláha, č. 2/5

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Martin Bouda

    Pražské probuzení

    Položka č.: 402

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:13

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Martin Bouda

    Podél Orlice

    Položka č.: 403

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:14

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Cyril Bouda

    (1901)

    Zátiší s růží a perem (P.F. 1960 Josef Hrachovec)

    Položka č.: 404

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:15

    litografie, 1960, 11 x 18 cm, LD značeno CB, sign. PD C. Bouda

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Brezinová

    Položka č.: 406

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:17

    kresba papír, tužka, 1999, 45 x 32,8 cm, sign. PD S. Brezinová 1999, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Zdeněk Bugáň

    Deštný muž

    Položka č.: 407

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:18

    lept, akvatinta, 1995, 8 x 12,5 cm, sign. PD Bugáň 95, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Bubáka

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Eva Činčerová

    Ikarův pád - Let I.

    Položka č.: 408

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:19

    monotyp, papír, 1980, 57,6 x 51,3 cm, sign. PD Činčerová 80, na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, žákyně prof. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Eva Činčerová

    František Hrubín: Jobova noc

    Položka č.: 409

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:20

  • Zdeněk Dvořák

    Továrna

    Položka č.: 410

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:21

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jiří Eliáš

    (1980)

    Moře

    Položka č.: 411

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:22

    akryl, plátno, 2020, 50 x 60 cm, sign. PD Jiří Eliáš

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Letní den

    Položka č.: 412

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:23

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Pulci a bytost od chobotu

    Položka č.: 413

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:24

    litografie, 2008, 32,5 x 41 cm, sign. PD Petr Faltus 2008, č. 37/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

  • J. Faltus

    Řeka

    Položka č.: 414

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:25

    olej, karton, 1953, 34 x 49 cm, sign. PD J. Faltus 53, rám

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Marek Fexa

    Být či nebýt?

    Položka č.: 415

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:26

    kombinovaná technika, papír, 2005, 48 x 60 cm, sign. PD Fexa 05, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kafka

    Položka č.: 416

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:27

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Birgít Fonager

    Dívka s květy

    Položka č.: 417

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:28

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Andrea Forsterová

    Pták

    Položka č.: 418

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:29

    plátno, akryl, 2022, 30 x 40 cm, PD monogr. AF 2022, rám

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

  • Richard Fremund

    (1928-1969)

    Herci

    Položka č.: 419

    Plánované ukončení: 23. 02. 2024 10:30

    litografie , 12,3 x 8,7 cm, značeno DU na kameni RF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a V. Pukla na AVU v Praze, jeden z čelních představitelů skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)