Současná grafika

Mimořádná aukce s datem ukončení 15.4. 2024. V případě zájmu o prohlédnutí položek nás kontaktujte na adrese nabrezi@galerie-vltavin .cz nebo na tel: +420 604 215 296

SEZNAM AUTORŮ

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Oheň II.

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:30

    vícebarevná akvatinta, 2009, 49,5 x 60 cm, monogr. PD H. 2009, č. 3/20

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Oheň III.

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:31

    vícebarevná akvatinta, 2009, 49,5 x 60 cm, monogr. PD H. 2009, č. 3/20

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Oheň VI.

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:32

    vícebarevná akvatinta, 2009, 49,5 x 60 cm, monogr. PD H.5/09, č. 5/20

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fiala

    (1968)

    Nad městem

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:33

    litografie, 2010, 76 x 54 cm, sign. PD Fiala 2010, č. 28/41, ohnutý horní pravý roh, natržená spodní hrana, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adam Procházka

    (1984)

    Trofeje

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:34

    serigrafie, 2006, 85 x 63 cm, sign. PD Procházka 06, č. 3/8, nažloutlé okraje, ohnutý levý horní roh, šmouhy pravý i levý okraj

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Family

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:35

    litografie, 2011, 40 x 62 cm, sign. PD Anderlová 2011, č. 34/80, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Noc

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:36

    litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Martina Salajka 2011, 20, č. 123/150, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vlci

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:37

    litografie, 2010, 53 x 37 cm, sign. PD Maritn Salajka, č. 26/81, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Růžové horizonty událostí

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:38

    kombinovaná technika, papír, 2011, 59,5 x 84 cm, sign. PD Lukasor 11, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Silvestr

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:39

    litografie, 2009, 50 x 70 cm, sign. PD J. Valečka, č. 127/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Tři grácie

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:40

    barevný kombinovaný lept, 2011, 58 x 49 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 7/80, vytiskl autor, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Hauschka

    (1965)

    Červánky

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:41

    litografie, 2010, 24 x 53 cm, PD monogr. JH 2010, č. 132/150

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Karotka a plastelína

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:42

    litografie, 1991, 37 x 48 cm, sign. PD M. Rittstein 91, č. 9/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Hezký člověk

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:43

    litografie, 2012, 51,5 x 40 cm, PD monogr. DT 12, č. 2/55, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Smoke

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:44

    litografie, 2012, 51 x 39,5 cm, PD monogr. DT 12, č. 1/65, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Měsíc

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:45

    litografie, 38 x 37,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 81/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sova

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:46

    litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 77/81, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Votruba

    (1946)

    Things will never be the same

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:47

    litografie, 50 x 41,5 cm, sign. PD Jiří Votruba, č. 2/50, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Votruba

    (1946)

    Lacoste

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:48

    litografie, 36,5 x 51,5 cm, sign. PD Jiří Votruba, č. 11/40, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adam Procházka

    (1984)

    Bez názvu

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:49

    serigrafie, 2013, 43,5 x 61 cm, sign. PD Procházka 2013, č. 2/3, natržený levý roh

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adam Procházka

    (1984)

    Televize

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:50

    serigrafie, 2006, 62 x 94 cm, sign. PD Procházka 07, č. 2/5, ohnutý levý dolní roh

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Stan

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:51

    litografie, 2000, 28 x 19 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 7/100, soupis Hédervári č. 126, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    WC muži

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:52

    sítotisk, 1981, 27 x 39,5 cm, sign. PD M. Rittstein 91, č. 15/31, soupis Hédervári č. 87, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Dva hrnky

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:53

    litografie, 1995, 43 x 54 cm, sign. PD M. Rittstein 95, č. 34/80, soupis Hédervári č. 100, natržený pravý okraj, červená šmouha na horním okraji, vpravo nahoře lehce natrhlý papír, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přec…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Automilenci

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:54

    litografie, 1982, 53 x 30,2 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 7/35, soupis Hédervári č. 129, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Na druhé straně

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 10.500 CZK (438 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:55

    suchá jehla, 2006, 59 x 89 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 06, č. 13/30, zohýbané rohy, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 10.500 CZK (438 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Na zem

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:56

    suchá jehla, 2006, 57 x 75 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 06, č. 7/30, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Čelem

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:57

    suchá jehla, 2007, 94 x 65 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 5/20, dolní okraj mírně zvlněný, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Čtyři doby

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:58

    suchá jehla, 2008, 63,5 x 65,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 5/30, horní okraj natržený a mírně pomačkaný, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    V kruhu

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:59

    suchá jehla, 2008, 91 x 63 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 7/14, spodní okraj zmačkaný (mimo tisk), dolní okraj natržený mimo tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook