Karel Hynek Mácha

(1810-1836)

  • Karel Hynek Mácha

    (1810-1836)

    Máj

    Položka č.: 1398

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:02

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Hynek Mácha

    (1810-1836)

    Máj

    Položka č.: 1399

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:03

    kniha, 4 dvoubarevné litografie a úprava K. Svolinský, redakce B.B. Buchlovan, tisk Kryl, vyd. V. Šmidt, 5 sv. edice Kytice, Praha 1939, Ex. 66/300, brož., 69 s., zašpiněná a při okrajích potrhaná obálka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Karel Hynek Mácha

    (1810-1836)

    Márinka

    Položka č.: 430

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, úprava P. Dillinger, vydal F. Topič, Praha 1929, Ex. 146/200, kožená vazba se zlaceným reliéfem, zl. ořízka, ochranné pouzdro, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Hynek Mácha

    (1810-1836)

    Písně a znělky

    Položka č.: 429

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Hynek Mácha

    (1810-1836)

    Máj

    Položka č.: 426

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)