Jaroslav Štika
(1906-1940)bratr grafika Karla Štiky, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Tanečnice
Položka č.: 274319Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:08
tužka, akvarel, papír, 45 x 26,5 cm, monogr. PD JŠ, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Žena v kroji
Položka č.: 281477Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:22
akvarel, běloba, uhel, papír, 43 x 26 cm, sign. PD, rám, na papíře jsou místy skvrny od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)