Tereza Kučerová

(1964)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Husy

    Položka č.: 244709

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:54

    litografie, 37,8 x 48,4 cm, sign. PD Terza Kučerová, 25/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)