Jan Stehlík
(1948-1999)
Položka č.: 281864Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:43
olej, překližka, 37,5 x 56,5 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. J. Kolomazníka a R. Šraibra na Střední průmyslové škole kamenické a sochařské v Hořicích
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)