Jan Stehlík

(1948-1999)

  • Jan Stehlík

    (1948-1999)

    Položka č.: 281864

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:43

    olej, překližka, 37,5 x 56,5 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. J. Kolomazníka a R. Šraibra na Střední průmyslové škole kamenické a sochařské v Hořicích

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)