Max Švabinský

  • Max Švabinský

    Položka č.: 721

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:47

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Max Švabinský

    Ludvík Páleníček - Švabinský a hudba

    Položka č.: 736

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:02

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Max Švabinský

    Grafika a kresby z let 1943 - 1948

    Položka č.: 737

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:03

    katalog, 20,5 x 15 cm, 1x litografie ve frontispise M. Švabinský, vyd. B. Buchtelík, Praha, 1948, podpis Z. Švabinská a titl. listě, pův. sešit, 19s , dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Max Švabinský

    Medailon Ludvíka Páleníčka

    Položka č.: 751

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:17

    Bibliofilie, signovaná litografie vlastního portrétu ve frontispisu M. Švabinský, podpis autora na patitulu, vyd. K. Kryl, Kroměříž, 1943, listy svázané nití v obálce, okraje obálky lehce zašlé, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Max Švabinský

    Jan Štursa 1880-1925

    Položka č.: 761

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:27

    Bibliofilie, sign. litografie s portrétem J. Štursy ve frontispisu M. Švabinský, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1955, ruční papír, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Max Švabinský

    Obálka s kresbou Maxe Švabinského a známkou s portrétem Alfonse Muchy

    Položka č.: 486

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    tužka, papír, 9 x 14 cm, DU monogr. MŠ, obálka mírně pomuchlána, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Max Švabinský

    Kresebný návrh na známku s portrétem Jana Štursy

    Položka č.: 485

    tužka, papír, obálka se známkou, 4,8 x 3,3 cm, DU monogr. MŠ, finální známka přiložena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Max Švabinský

    Moderní čeští básníci

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    bibliofilie, 10x litografie a podpis na tit. listě M. Švabinský, vyd. ČS. spisovatel, Praha, 1960, volné listy v ob., okraje ob. mírně otřepené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Max Švabinský

    Portrét muže

    Položka č.: 243763

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:24

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)