Ondřej Coufal

(1979)

malíř; zabývá se figurální malbou a kresbou; hojné studijní cesty - Rakousko, Itálie, Španělsko, Turecko, Damašek ad.; ilustroval několik knih - např. O člověku Timotej (E. Groch, 1992), Satyriáda (S. Karasová, 1994); kresby uveřejňovány časopisecky (Iniciály, Prostor, Reflex, Analogon aj.); je zastoupen v Gallery Anya Tish, Houston, USA a v soukromých sbírkách u nás i New Yorku (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Domluva

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:32

    olej, sololit, 58,5 x 38 cm, sign. PD O. Coufal, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)