Jiří Pařík

(1930)

SEZNAM AUTORŮ

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Ukousnout hlavu

    Položka č.: 235046

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:06

    tuš, běloba na papíře, 16 x 17 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, na papíře skvrna cca 5 x 5 mm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Koule na noze

    Položka č.: 235047

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:08

    tuš, běloba na papíře, 14 x 17,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Dvě rakety a důstojník

    Položka č.: 235048

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:10

    tuš, běloba na papíře, 15 x 22 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nepatrně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    V hospodě

    Položka č.: 235076

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:12

    tuš, běloba na papíře, 21 x 30 cm, sign. DU JP Jiří Pařík, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Černý pasažér

    Položka č.: 217415

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:42

    fix, papír, 15 x 19 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Manikuru!

    Položka č.: 217438

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:44

    tuš na papíře, 17, 5 x 23,5 cm, z cyklu Unavení hrdinové , lehce zašedlý papír, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Důstojníci na kole

    Položka č.: 217440

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:46

    tuš, běloba na papíře, 16,5 x 13,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, papír nepravidelně zastřižen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Jeden a půl důstojníka

    Položka č.: 217441

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:48

    tuš, běloba na papíře, 16 x 17 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, papír při okrajích zašpiněný, nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Ženy

    Položka č.: 217453

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:50

    inkoustové pero, lavírka, 18 x 28 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook