Jiří Pařík

  • Jiří Pařík

    Řezník

    Položka č.: 217403

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2022 18:12

    tužka na papíře, 21 x 29,5 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Pařík

    Kotva

    Položka č.: 217418

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2022 18:14

    fix, papír, 11 x 8 cm, v dolním okraji lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Skokan

    Položka č.: 262619

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 19:46

    tuš na papíře, 9 x 19 cm, sign. PD JP, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Pařík

    V hospodě

    Položka č.: 262621

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 19:48

    tuš, běloba na papíře, 21 x 30 cm, sign. DU JP Jiří Pařík, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)