Jiří Pařík

(1930)

SEZNAM AUTORŮ

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Progresivní analýza

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 17:44

    tuš, papír, 29,6 x 21 cm, sign. PD Pařík, dole popsáno autorem, při levém okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Skokan

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 18:06

    tuš na papíře, 9 x 19 cm, sign. PD JP, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    V hospodě

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 18:10

    tuš, běloba na papíře, 21 x 30 cm, sign. DU JP Jiří Pařík, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Kotva

    Položka č.: 217418

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:14

    fix, papír, 11 x 8 cm, v dolním okraji lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Pozor blbý pes

    Položka č.: 217426

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:16

    černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, skvrny při levém okraji, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Město

    Položka č.: 217454

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:18

    fix, papír, 17 x 25 cm, sign. PD J Pařík, hnědá skvrna velikosti 2 x 2 mm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Postava

    Položka č.: 217455

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:20

    fix, papír, 16 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Tři postavy s balénem

    Položka č.: 217456

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:22

    fix, papír, 1984, 15 x 24 cm, sign. PD J Pařík 84, u horního okraje skvrna cca 2 x 1 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Taxi

    Položka č.: 217459

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:24

    fix na papíře, 21 x 28 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Zvláštní tvor

    Položka č.: 217477

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:26

    fix, papír, 12 x 8 cm, papír při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Tvář

    Položka č.: 225215

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 19:14

    tuš, akvarel, papír, 23 x 17 cm, papír při pravém okraji zvlněný, ohnutý pravý horní roh, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Ukousnout hlavu

    Položka č.: 235046

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:54

    tuš, běloba na papíře, 16 x 17 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, na papíře skvrna cca 5 x 5 mm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Dvě rakety a důstojník

    Položka č.: 235048

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:56

    tuš, běloba na papíře, 15 x 22 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nepatrně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Abstrakce

    Položka č.: 245305

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 20:38

    černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, při spodním okraji nepatrně natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Řezník

    Položka č.: 217403

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2022 18:22

    tužka na papíře, 21 x 29,5 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Pečínka

    Položka č.: 217478

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2022 18:24

    tuš, papír, 13 x 13 cm, při pravém okraji skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Lavička lásky

    Položka č.: 217481

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2022 18:26

    tuš, papír, 5 x 6,3 cm, na podlepu popsáno autorem: Letní večer - nejsem lhostejný k požadavkům populace!, zašpiněno, podlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Hlava

    Položka č.: 217484

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2022 18:28

    propiska, papír, 20 x 13 cm, v pravém dolním rohu skvrna od vody, při spodním okraji cca 2 cm natrženo, poškození nezasahují do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Muži a prasata

    Položka č.: 217485

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2022 18:30

    pastel, papír, 21 x 27 cm, papír po okrajích zašpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Na barové židli

    Položka č.: 217490

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2022 18:32

    fix, papír, 28 x 10,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook