Svatopluk Klimeš

  • Svatopluk Klimeš

    Jökullsarlón (Island)

    Položka č.: 19725

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    pálenka, plátno, 31 x 40,5 cm, PD značeno K, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Šest vykuků

    Položka č.: 19694

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    koláž, kombinovaná technika, 2016, 40 x 30 cm, sign. DU Klimeš 2016, pasparta, rám, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)