Stanislav Hlinovský

(1924-1994)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Radnice

    Položka č.: 232777

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:58

    litografie, 1965, 11,3 x 8,2 cm, sign. PD Hlinovský 65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Můstek (PF 1963)

    Položka č.: 242849

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:14

    suchá jehla, 1962, 10,5 x 8,3 cm, sign. PD Hlinovský, pod horním okrajem nalomený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zasněžené chalupy (PF 1966)

    Položka č.: 242850

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:16

    litografie, 1965, 6,5 x 9,7 cm, sign. PD Hlinovský 65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)