Jiří Bouda

(1934-2015)

studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou a užitou grafikou; ilustrace jsou populárně naučného charakteru s dopravní tematikou (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998; internet)

SEZNAM AUTORŮ

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Adolf Branald: Kdo uchová město?

    Položka č.: 1332

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:56

    bibliofilie, 5x litografie J. Boudy, 4. svazek edice EVA, vydala Bonaventura, Praha 1991, Ex. 129/200, ruční papír z Velkých Losin, 41 s., volné listy v org., papír. přebalu, skvrna na papíře, restaurováno, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák p…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Ulička

    Položka č.: 278875

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 1983, 18,3 x 9,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 83, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 278877

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:02

    litografie, 1979, 13,1 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 79, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Kostel sv. Ignáce

    Položka č.: 278880

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:04

    litografie, 1994, 14,4 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Exlibris Josef Ryant

    Položka č.: 280695

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:58

    litografie, 10,5 x 8,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 73, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Exlibris Chrumid 1977

    Položka č.: 280696

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:00

    dřevoryt, 7 x 5,6 cm, sign. DU Jiří Bouda, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook