Vladimír Bape Pergler
(1933-2001)Ilustrátor, karikaturista, autor minipovídek, s kreslířem Jiřím Bartošem pozužívali společný pseudonym BAPE
Vladimír Bape Pergler
(1933-2001)
Bojová připravenost
Položka č.: 1082Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:46
akvarel, tuš, papír, 25,5 x 18,8 cm, sign. PD Bape, dole text: Přesným a rychlým plněním rozkazů svých velitelů, vzorným pořádkem ve svém rajonu a plněním všech svých základních povinností zajistíš svoji bojovou připravenost!, v rozích mírně pokrčený a při pravém dolním okraji natržený papír, Antikv…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)