Daniela Benešová

  • Daniela Benešová

    Třešně a švestka

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:13

    litografie, 1991, 46 x 36 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, pasparta, č. 33/100, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Daniela Benešová

    Setkání

    Položka č.: 280279

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:22

    litografie, 1990, 38 x 49 cm, sign. DU Daniela Benešová 90, 62/90, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Daniela Benešová

    Strom života

    Položka č.: 281717

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:40

    litografie, 1993, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 93, č. 44/90, horní okraje lehounce ohnuté, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)