Allan Foll

  • Allan Foll

    Kaktusy

    Položka č.: 242347

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:53

    litografie, 51,3 x 40 cm, sign. PD, č. 17/150, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)