František Charvát
(1885-1947)
Velvary od Křížku
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:41
olej, překližka, 39,6 x 49,5 cm, sign. PD Charvát, rám, rám není upěvněn k obrazu
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)