František Charvát

(1885-1947)

  • František Charvát

    (1885-1947)

    Velvary od Křížku

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:41

    olej, překližka, 39,6 x 49,5 cm, sign. PD Charvát, rám, rám není upěvněn k obrazu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)