Hugo Boettinger

(1880-1934)

  • Hugo Boettinger

    (1880-1934)

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    tuš, papír, 1932, 30 x 21 cm, sign. PD Dr. D. 1932, Antikvariát Dlážděná, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

  • Hugo Boettinger

    (1880-1934)

    Cvičenka

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    rozmývaná tuš, papír, 1922, 20,5 x 18,5 cm, LD monogr. HB, rám, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)