Ivana Lomová

  • Ivana Lomová

    Vlny

    Položka č.: 238749

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:36

    originální litografie, 2017, 32,7 x 48 cm, sign. PD IvanaLomová 2017, č. 144/158, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)