Kameny

    Položka č.: 214021

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2023 15:30

    olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Pohled na Vysoké Tatry

    Položka č.: 214022

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2023 15:31

    olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Strom v krajině

    Položka č.: 214024

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2023 15:32

    olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Větrný mlýn

    Položka č.: 208327

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2023 18:02

    litografie, 1978, 18 x 18 cm, sign. PD, č. 89/170, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Žena s vějířem

    Položka č.: 250859

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2023 21:58

    bromostříbrná fotografie, 15,2 x 15,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 250865

    Plánované ukončení: 07. 03. 2023 22:00

    bromostříbrná fotografie, 18 x 11,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)