Josef Hrubý

  • Josef Hrubý

    Viadukt

    Položka č.: 262685

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:28

    dřevoryt, 1927, 14,4 x 9,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1927, rám, PD v desce HR27, zašlá pasparta, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Hrubý

    Zkroucený strom

    Položka č.: 262686

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:30

    dřevoryt, 8 x 4,8 cm, sign. PD J. Hrubý, rám, LD v desce Hrubý, zašlá pasparta, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Josef Hrubý

    Na parapetu

    Položka č.: 262687

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:32

    dřevoryt, 1926, 6,6 x 4,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1926, rám, v desce značeno PD H, zažloutlá pasparta, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)