Antonín Majer

(1882-1963)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Pražský hrad

    Položka č.: 217499

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:46

    suchá jehla, 19,5 x 15 cm, sign. PD A. Majer, PD značeno v desce A.M, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)