Kateřina Kozlíková

  • Kateřina Kozlíková

    No title (Jen tak)

    Položka č.: 246131

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:31

    litografie, 1999, 32,9 x 27,4 cm, sign. PD Kateřina Kozlíková 99, 43831, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)