Dimitrij Kadrnožka

  • Dimitrij Kadrnožka

    Někde

    Položka č.: 633

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 12:03

    olej, plátno, 2009, 70 x 48 cm, sign. LD Kadrnožka 09, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Siesta

    Položka č.: 634

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 12:04

    litografie, 1983, 22,6 x 36,2 cm, sign. PD Kadrnožka 83, 41/150, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)