Dimitrij Kadrnožka

  • Dimitrij Kadrnožka

    Barevné skvrny

    Položka č.: 245014

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:12

    litografie, 1982, 65,3 x 49,5 cm, sign. PD Kadrnožka 82, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Dimitrij Kadrnožka

    Návrh na plakát

    Položka č.: 221524

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:50

    fotografie, 1980, 43,5 x 32,2 cm, na zadní straně razítko čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)