Marek Rozehnal

(1982)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 244633

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (143 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:18

    olej, plátno, 100 x 100 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (143 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 244634

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:19

    olej, plátno, 100 x 100 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Loutkohra

    Položka č.: 244816

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:01

    olej, dřevo, 100,5 x 100,5 cm, sign. PD Rozehnal, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Oko ducha

    Položka č.: 233566

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:41

    akryl, karton, 36,5 x 45 cm, sign. PD Rozehnal, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)