Pavel Matyska

  • Pavel Matyska

    Zelená noc

    Položka č.: 19656

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2013, 30 x 39 cm, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)