Dvořák

  • Dvořák

    Zátiší s lahví a květinami

    Položka č.: 251872

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:13

    olej, plátno, 1926, 66,5 x 67,5 cm, sign. LD Dvořák 26, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)