František Horký
Na břehu řeky
Položka č.: 281910Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:13
olej, plátno, 1969, 50,5 x 67,5 cm, sign. PD Fr. Horký 69, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)