Richard Lauda

(1873-1929)

  • Richard Lauda

    (1873-1929)

    Před bouří (Jistebnice)

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:59

    olej, plátno, 79,5 x 102 cm, sign. LD R. Lauda, rám, žák prof. M. Pirnera na pražské akademii, poté prof. Heimanna v Mnichově, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)