Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Dívka u vody

    Položka č.: 484

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    olej, papír, 1941, 36 x 51 cm, sign. PD B. Ullrych 1941, spodní rohy papíru utržené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradlena

    Položka č.: 251016

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 18:04

    tempera, olej, papír, 1942, 48,5 x 39,5 cm, levý okraj papíruna rozích lehce pokrčen, na jednom míste natržen 1 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívky

    Položka č.: 251017

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 18:06

    olej, karton, 40,5 x 52,5 cm, pravý okraj kartonu otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 251018

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 18:08

    olej, karton, 1920, 39 x 49 cm, sign. PD B. Ullrych 20, okraje kartonu a malby odřeny, PD na rohu malba prasklá - poškozená, uposřed karton i část malby prasklá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 251019

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 18:10

    tempera, karton, 50,1 x 40 cm, nepatrně odřeny okraje, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 251020

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 18:12

    olej, karton, 1945, 31 x 40 cm, sign. PD B. Ullrych 45, karton na orajích lehce odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Jaro

    Položka č.: 251021

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 18:14

    olej, lepenka, 1922, 45 x 36 cm, plátno nalepeno na lepence, LD razítko : Z pozůstalosti Bohumila Ullrych; zezadu nalepen autorský štítek, plátno na okrajích lehce otřepené, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Svačina

    Položka č.: 251022

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 18:16

    tempera, karton, 1945, 54 x 71,2 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, okraje odřeny, naražené rohy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Bohumil Ullrych

    Zlý host

    Položka č.: 243322

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:56

    tuš, tužka, papír, 31,3 x 25,8 cm, sign. PD U., pod obrázkem text : Pane Josef, esli mi přinesou tu vepřovou tak studenous jako byla ta polívka...tak jim z toho jejích fraku nadělám smokink., zažloutlý papír, na levých rozích apíru dírky po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Muži s doutníky (konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 250968

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:04

    tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý u všech třech kreseb, u dvou kreseb papír na okrajích přeložen (nezasahuje do kreseb), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedlák na poli ( konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 250969

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:06

    tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý, místy papír lehce pokrčen, jeden z papírů na spodním okraji pod kresbou lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Smiths´Milk (konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 250970

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:08

    tuš, tužka, papír, oba 21,5 x 28 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír nepatrně pokrčen, jeden s papírů má na spodním rohu tuš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Neposlušný občan USA ( konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 250971

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:10

    lavírovaná tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý, papír lehce pokrčen, na rozích papíry přeloženy ( přeložení nezasahuje do kreseb), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)