Alois Valenta

  • Alois Valenta

    Pruhy

    Položka č.: 253898

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:47

    litografie, 1980, 15 x 14,2 cm, sign. PD Valenta 80, 62/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)