Petr Nikl

  • Petr Nikl

    Ryba

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    litografie, 2010, 70 x 75 cm, sign. PD, autorský tisk

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Odhadní cena: 9 000–12 000 CZK

  • Petr Nikl

    Atlas velký

    Položka č.: 9

    litografie, 2010, 70 x 70 cm, sign. PD, autorský tisk

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Petr Nikl

    Siamské dvojče

    Položka č.: 249768

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 09:12

    litografie, 2009, 70 x 70 cm, PD, AT

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)