Milan Entler

  • Milan Entler

    Velikonoce

    Položka č.: 244755

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:00

    litografie, 53,3 x 42,3 cm, sign. PD Milan Entler, 45/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)