Ota Bubeníček

(1871-1962)

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    olej, plátno, 1913, 58 x 65 cm, sign. LD O. Bubeníček 13, rám, vzadu věnování Ota Bubeníček - Pohled do krajiny - Věnuje Jaroslavu Hrubému roku 1913, malíř, loutkař, absolvent pražské AVU, člen krajinářské školy prof. J. Mařáka, jehož dílem byl ovlivněn stejně jako tvorbou Antonína Slavíčka či Rudol…

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)