Jaroslav Holeček
Hradčany
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:13
olej, lepenka, 49 x 70 cm, sign. PD Holeček, rám, rozpadlý rám
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Jaroslav Holeček
Potok v zimě
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:25
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jaroslav Holeček
Dvě chalupy
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:08
akvarel, olej, papír, 49 x 64,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Jaroslav Holeček
Cesta
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:09
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Jaroslav Holeček
Chalupa
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:10
akvarel, papír, 49 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)