František Dostál

  • František Dostál

    Ze souboru Psí příběhy (1970-2010)

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:42

    bromostříbrná zvětšenina, 27 x 37 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Dostál

    Hudebník na cestě

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 11:21

    fotografie, 23,5 x 16,4 cm, sign. PD František Dostál, č. 26/30, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • František Dostál

    Berounsko

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 11:29

    bromostříbrná fotografie, 1980, 28,2 x 38,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Dostál

    Holešovice - Výstaviště

    Položka č.: 99

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 11:38

    bromostříbrná fotografie, 1975, 39,7 x 27,6 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno a značeno autorský razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Na vozíku v dešti

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:06

    bromostříbrná fotografie, 28,2 x 38,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Dostál

    Nesoucí

    Položka č.: 128

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:07

    bromostříbrná fotografie, 28,4 x 38,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • František Dostál

    Ze souboru Náhodná setkání

    Položka č.: 129

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:08

    bromostříbrná fotografie, 37,3 x 26,9 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Ze souboru Psí příběhy

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 13:16

    bromostříbrná fotografie, 28,3 x 39 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Dostál

    Ze souboru Pražské příběhy

    Položka č.: 198

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 13:17

    bromostříbrná fotografie, 27 x 37 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Ze souboru Psí příběhy

    Položka č.: 235

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 13:54

    bromostříbrná fotografie, 38,4 x 28,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Žena se psem

    Položka č.: 236

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 13:55

    fotografie, 1977, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, vzadu popsáno autorem a opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Muž se psem

    Položka č.: 237

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 13:56

    fotografie, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Trpaslík

    Položka č.: 245

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 14:04

    fotografie, 22,7 x 16,5 cm, sign. vzadu František Dostál, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Momentka

    Položka č.: 265

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 14:24

  • František Dostál

    Na nákup

    Položka č.: 266

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 14:25

    fotografie, 23 x 16,7 cm, sign. vzadu František Dostál, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů