Antonín Brunner

(1881-1957)

  • Antonín Brunner

    (1881-1957)

    Moře v Bretani

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:26

    olej, plátno, 1926, 71 x 99 cm, sign. PD Ant. Brunner 1926, rám, žák prof. E. K. Lišky na VŠUP v Praze a prof. Laurense v Paříži

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)