Tavík František Šimon

(1877-1942)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    U Notre Dame

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    akvantinta, 1911, 24,5 x 26 cm, značeno v desce DU TFŠ 1911, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Indické ženy

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    dřevoryt, 29,7 x 20,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)