Tavík František Šimon

(1877-1942)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Rudolf Medek: Honolulu

    Položka č.: 252820

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2021 18:40

    bibliofilie, sign. dřevoryt ve frontispisu a 7x kresba v textu T.F. Šimon, podpis autora v tiráži, podpis M. Kalába (typ. úprava) na patitulu, vyd. nákladem autorů, Praha, 1932, ex. 198/240 na ručním papíře Pannekoek, sešit s obálkou, 21s., přesní strana obálky mírně ušpiněna, jinak velmi pěkný stav…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Teréza Dubrovská: Penelopa

    Položka č.: 252823

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2021 18:43

    bibliofilie, sign. lept ve frontispisu T.F. Šimon, vyd. F. Topič, Praha, 1931, ex. 234/250 na Van Gelderu, pův. brož s ob., 39s., velmi pěkný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Portugalské listy

    Položka č.: 252859

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2021 19:19

    bibliofilie, 16,5 x 11,5 cm, 1x lept ve frontispise T. F. Šimon, nákl. Arthur Novák, Praha, 1913, pův. pevná vazba se zlacenou horní ořízkou, 42s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National de…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Knihovna a Notre Dame de Paris

    Položka č.: 251664

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2021 17:05

    kolorovaný lept, 30,5 x 36 cm, značeno. PD T.F. Šimon, rám, LD značeno č. 112, při okrajích mimo tisk restaurován papír bělobou, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Rue Mouffetard, ráno, Paříž

    Položka č.: 251665

    Plánované ukončení: 17. 02. 2021 17:06

    mezzotinta, akvatinta, 29 x 37 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, LD č. 210, papír nepatrně zažloutlý, na rámu oděrky, při levém okraji tisku restaurováno bělobou, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Be…