J. Pavlíček

  • J. Pavlíček

    Děvče v kroji

    Položka č.: 196341

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2022 14:26

    olej, karton, 32 x 28 cm, sign. PD J. Pavlíček, rám, vzadu razítko: Sdružené práce výtvarníků mladé generace Praha, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)