Zdeněk Mlčoch

(1921-1995)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Dynamo Žižkov

    Položka č.: 280765

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:32

    litografie, 1983, 23,7 x 13,1 cm, sign. DU Zdeněk Mlčoch 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)