František Xaver Margold

(1887-1967)

  • František Xaver Margold

    (1887-1967)

    Karolinum za vlády Vladislava Jagellonského

    Položka č.: 845

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 15:00

    akvarel, tuš, papír, 1952, 33 x 34 cm, sign. PD Margold 52, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • František Xaver Margold

    (1887-1967)

    Karolinum - studie

    Položka č.: 250351

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:35

    tuše, běloba, papír, 1939, 22,5 x 28,5 cm, sign. PD Margold 1939, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)