Dana Jandová
Graphia (Časopis o Exlibris)
Položka č.: 1354Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:18
bibliofilie, sign. litografie D. Jandová, sign. tisk J.M. Bertrand, 2x linoryt Willy Braspennincx, vyd. Graphia, Belgie, 1985, 31s., ohnuté růžky, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)